parallax background

Obróbka drewna to nasze hobby, którą zajmujemy się od wielu lat. Robimy to, co potrafimy najlepiej i to, co kochamy. Każde produkty stworzone dla Państwa są nie tylko najwyższej jakości, ale wkładamy w nie całą duszę. Nasze zaangażowanie na przestrzeni kilkudziesięciu lat doceniło już wielu klientów, których stale przybywa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.

Nasza historia


Nasza firma istnieje od 1992 roku i to właśnie wtedy realizowaliśmy dla Państwa pierwsze zlecenia. Przedsiębiorstwo Maria Dziedzic Zakład Usług Tartacznych „DREWZIM” powstało pod koniec ubiegłego stulecia, skupiając się w szczególności na obróbce drewna. To właśnie ten materiał jest naszą największą pasją, jak również często wyzwaniem. Już od wielu lat staramy się odpowiadać na Państwa prośby i zapytania, oferując nie tylko najwyższej jakości materiał pod rożną postacią, ale także najwyższej jakości usługi.

Nasi specjaliści to ludzie z pasją, dla których drewno to często całe życie. Staramy się do każdego zamówienia podejść całkowicie indywidualnie, oferując Państwu to, co mamy najlepsze. Są to nie tylko wysokiej jakości produkty przed i po obróbce ubytkowej, ale także wykwalifikowany personel. Na przestrzeni lat spotkaliśmy się z wieloma różnorodnymi wyzwaniami i z całą pewnością możemy stwierdzić, że każde nie tylko nas zaskoczyło, ale całkowicie sobie z nim poradziliśmy.

Realizujemy dla Państwa nie tylko klasyczne zamówienia, ale także staramy się odpowiadać na Państwa indywidualne projekty. Z tego powodu jeżeli nie mamy w ofercie akurat rzeczy, którą chcecie Państwo wykonać, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Co oferuje nasz tartak?


W naszym przedsiębiorstwie głównym produktem, którego sprzedażą się zajmujemy są między innymi więźby dachowe wykonane z drewna jodłowego. Specjalnie wyselekcjonowane przez nas drewno poddawane jest odpowiednim obróbkom, dzięki czemu możemy zyskać najwyższej klasy produkt, odpowiadający aktualnie obowiązującym przepisom oraz normom. Solidna oraz wytrzymała więźba dachowa to z pewnością podstawa każdej nieruchomości, z czego zdajemy sobie sprawę, oferując Państwu jedynie najwyższej jakości produkty.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także między innymi pellet. Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych poszukuje właśnie takiego materiału na opał. Nasz pellet charakteryzuje się średnicą 6 mm, a jego kaloryczność i ciepło spalania wynosi około 19 MJ/kg. Jest to materiał bukowo-dębowy, który zapewni przyjemne ciepło w chłodne dni. Mogą Państwo u nas nabyć również brykiet bukowo-dębowy o średnicy walca wynoszącej od 8 do 10cm. Jego kaloryczność i ciepło spalania wynosi około 19 MJ/kg. Z pewnością jest to również doskonałe rozwiązanie na chłodniejsze dni.

Drzewo jodłowe jako podstawa do wykonania wielu produktów


Drzewo jodłowe to doskonały materiał, który idealnie nadaje się do wykonania wielu produktów, których używamy na co dzień. W naszej ofercie posiadamy między innymi popularne w każdym przedsiębiorstwie drewniane palety oraz europalety, a także deski paletowe. Dostępne są także w naszej ofercie między innymi stemple oraz deski szalunkowe. W zależności od potrzebnych wymiarów takich produktów, bardzo prosimy o kontakt.

Oferujemy Państwu również łaty i kontrłaty, w naszej ofercie znajdą Państwo także krawędziaki, jak również wysokiej klasy deski obrzynane i nieobrzynane. Zajmujemy się również impregnacją drewna, z tego powodu z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a w szczególności podpowiemy, w jaki sposób zadbać o wybrany materiał. W naszym przedsiębiorstwie dostępna jest także między innymi solidna i wytrzymała kantówka, jak również różnorodne krokwie. Wszystkie te elementy mogą być wykonane dla Państwa na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Wielu klientów poszukuje również produktów galanterii ogrodowej, których również można znaleźć bardzo wiele w naszej bogatej ofercie. Zajmujemy się sprzedażą między innymi donic ogrodowych, jak również huśtawek, a także podstawek pod hamaki czy też pergole. Mogą Państwo u nas nabyć także wysokiej jakości kratownice. Z pewnością tego typu elementy dekoracyjne oraz użytkowe, wykonane z naturalnego drewna będą doskonałą ozdobą każdego ogrodu. W ofercie posiadamy również toalety drewniane, które będą nieocenione w przypadku budowy domu.

W naszej ofercie posiadamy wiele różnorodnych produktów wykonanych z drewna. Są to nie tylko rzeczy użytkowe, ale także mogą Państwo u nas nabyć drewno na opał czy też elementy potrzebne do budowy. Jak można zauważyć, nasza firma pod kątem oferty jest bardzo różnorodna. Nie poprzestajemy na tym i stale się rozwijamy, zapewniając Państwu nie tylko bogatą ofertę usług i produktów, ale także wykwalifikowany personel, który poradzi sobie w pełni z każdym wyzwaniem. Nie boimy się nowości, z tego powodu jeśli poszukują Państwo czegoś, co akurat nie jest zawarte w naszej ofercie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i wierzymy, że w każdym przypadku będziemy mogli Państwu pomóc.